Vjet u takuam në Haxh dhe kaluam shumë mirë.
Gjatë rrugës prej Mekkes me autobus, na lindi nje ide, të cilën e realizoi menjëhere akoma pa mbërri në Medinë.
E në Medinë, pranë xhamise se Pejgamberit a.s., e dha një ide tjeter zhvillimore per KBI-Prizren, tejet interesante e te nevojshme, e që pritet të konkretizohet së shpejti.
Ky eshte h. Blerim Oseku nga Prizreni, afarist i suksesshëm, pronar i Antracid, me të cilin patëm muhabet të ngrohtë, sot me datë 24 prill 2024

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *