Nga ky vend i duave dhe ibadetit, në Ditën më të mirë, e lusim Allahun që t’ju dhurojë mirësitë e dynjasë dhe ahiretit🤲✋️

Orhan Bislimaj

Mekkë, 28 qershor 2023

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *