Regjistrimi i fëmijëve në mekteb është nevojë imediate, më shumë se kurdoherë tjetër, nëse duam të dukemi e të mbesim ashtu siç jemi.

Përgëzime për imamët e mualimet, për punën e tyre të madhe në edukimin e brezit të ri.

Falënderim prindërve për mbështetjen dhe vetëdijen e tyre…!

Për më shumë kliko këtu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *