Veç me ia bart dert me fal namazin e teravisë me Hatme, imami hyn në stres, e lëre më me e realizu, e besa me qëndru një muaj.
E, në xhaminë ‘Sinan Katibi,’ Prizren, imami hfz. Osman ef. Bekteshi, i ndihmuar dhe nga hfz. Hysamedin Çesko, po i falin teravit me Hatme dhe pa dyshim eshte një bukuri e Prizrenit.
Sonte, më 25 mars 2024, ndava momente të teravisë dhe u kënaqa…
Zoti i shpërbleftë shumë!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *