Reis, ju lumtë për suksesin e sjelljen e treguar, e sidomos për shkrimin “Roli i Medresesë Alauddin në jetën dhe rrethin ku jetojmë.”
Inshallah gjithmonë me suksese!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *