Sot, më datë 28 maj 2024, në shoqërim të z. Urim Hoxhaj, e takuam Myftiun e Kosovës në selinë e tij në Prishtinë, për një vizitë vlerësimi e konsiderate.
Takimet e mira prodhojnë energji te reja.
Urim Hoxhaj, nga Prizreni, biznesmen i suksesshëm ne Gjermani, është i shquar për mbështetjen e tij ndaj Bashkësisë Islame, si dhe për kontributin e tij të madh në projekte bamirësie e humanizmi.
Ishte nje takim tepër i mirë e konstruktiv!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *