Urime e me shumë gëzime 17 Shkurti – Dita e Pavarësisë së Kosovës.
Zot i Madh, shpërbleji të gjithë ata që kontribuan për këtë Ditë, aq sa kanë bërë.
Paqe e mbarësi për të gjithë!
P.S.
Në foto, dje më datë 16.02.2024, me Amar Bytyqin, nxënës i kl.3, i cili në emër të mektebit të xhamisë së Therandës (Petrovës), Prizren, dhe mualimes Fakete Durguti, ma dhuroi stemën e shenjtë me mbishkrimin e Brigadës time, 128. Ishte një befasi mbresëlënëse në vendin e lavdishëm!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *